Extrudr DuraPro ABS металик, 1,75 mm / 750 g (750 г)

Специален ABS за промишлени приложения в метален цвят

€ 24,99

(€ 33,32 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Модел: 1,75 mm / 750 g

На склад

Доставка до вторник, 13. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Висока механична стабилност
  • Огнеустойчив по UL 94 HB
  • Добра адхезия на слоя
  • Произведен в Австрия

Често се купува заедно с Extrudr DuraPro ABS черно, 1,75 mm / 750 g (750 г)

Extrudr DuraPro ABS металик, 1,75 mm / 750 g (750 г) € 24,99 (€ 33,32 / кг)
Extrudr DuraPro ABS черно, 1,75 mm / 750 g (750 г) € 24,99 (€ 33,32 / кг)
Обща цена: € 49,98

Информация за продукта и технически данни:

  • Арт.-№: EX-9010241082056
  • Съдържание: 750 г
  • EAN: 9010241082056
  • Номер на производителя: 9010241082056
  • Марки (производители): Extrudr
  • Диаметър: 1,75 mm
  • Видове продукти: Филаменти ABS
  • Цвят: Сив / Сребърен
  • съвместимост: Bambu Lab AMS*
  • Цвят по RAL: RAL 7015
  • Система: Макара
  • Температура на печат: 210 - 240 °C
  • Температура на нагревателната плоча: 100 - 110 °C
Описание

Новият DuraPro ABS е разработен специално за промишлени приложения и се характеризира с висока надеждност. Той е чудесен за произвеждане
на компоненти с механично силно натоварване.

Материалът е огнеустойчов по UL94 HB и е електрически изолиран. Следователно използването в приложения за високо напрежение не е проблем. ABS DuraPro е оптимизиран за FFF / FDM процес, така че материалът има добра адхезия на слоя, термична стабилност, подобрени свойства на течливост и ниска степен на изкривяване.

Размер на макарата с филаменти
Изтегляния
Законова гаранция & данни за производителя
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Въпроси и отговори относно Extrudr DuraPro ABS металик

Получавайте специфични отговори от клиенти, които са закупили този продукт

Продуктови ревюта

рецензии на български за Extrudr DuraPro ABS металик

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder