SUNLU PP Natural, 1,75 mm / 800 g (800 г)

Универсален филамент за ежедневни и технически приложения

€ 34,99

(€ 43,74 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Модел: 1,75 mm / 800 g

Още 8 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Ниска плътност и тегло
  • Висока еластичност и удароустойчивост
  • Добра устойчивост на корозия и химикали

Често се купува заедно с Magigoo 3D лепило за PP, 50 мл

SUNLU PP Natural, 1,75 mm / 800 g (800 г) € 34,99 (€ 43,74 / кг)
Magigoo 3D лепило за PP, 50 мл € 23,99 (€ 479,80 / л)
Обща цена: € 58,98

Информация за продукта и технически данни:

  • Арт.-№: SUN-6933582322250
  • Съдържание: 800 г
  • EAN: 6933582322250
  • Номер на производителя: 6933582322250
  • Марки (производители): SUNLU
  • Диаметър: 1,75 mm
  • Видове продукти: Филаменти PP
  • Цвят: Естествен
  • Система: Макара
  • Температура на печат: 210 - 230 °C
  • Температура на нагревателната плоча: 50 - 60 °C
Описание

SUNLU PP е универсален филамент, който впечатлява с ниска плътност и леко тегло. Материалът предлага отлична химическа устойчивост срещу широк спектър от разтворители, както и изключителна здравина и еластичност. Дори при външно натоварване той запазва стабилността си и остава надежден. Благодарение на дългия си живот и високата устойчивост на умора, PP е идеален материал за части, предназначени за продължителна употреба и натоварване.

Размери на макарата с филаменти
Изтегляния

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Въпроси и отговори относно SUNLU PP Natural

Получавайте специфични отговори от клиенти, които са закупили този продукт

Продуктови ревюта

рецензии на български за SUNLU PP Natural

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder