The Army Painter Airbrush Cleaner, 100 мл

Ефективен почистващ препарат за вашия аерограф

€ 6,99

(€ 69,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

В наличност от 07. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до вторник, 13. октомври

Отстъпка за количество

  • над 6 само € 6,29 / Брой-10%

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Специално за почистване на аерограф
  • Премахва надеждно остатъци от акрилни бои
  • Достига труднодостъпни места
  • Формула на водна основа

Често се купува заедно с The Army Painter Airbrush Medium, 100 мл

The Army Painter Airbrush Cleaner, 100 мл € 6,99 (€ 69,90 / л)
The Army Painter Airbrush Medium, 100 мл € 6,99 (€ 69,90 / л)
Обща цена: € 13,98

Информация за продукта и технически данни:

  • Арт.-№: TAP-AW2002
  • Съдържание: 100 мл
  • EAN: 5713799200265
  • Номер на производителя: AW2002
  • Марки (производители): The Army Painter
  • Видове продукти: Почистване, Занаятчийски аксесоари
  • Област на приложение: Универсален
Описание

The Army Painter Airbrush Cleaner е специално разработен почистващ препарат за цялостно отстраняване на остатъци от акрилна боя, дори от труднодостъпните зони на вашия аерограф. Формулата на водна основа осигурява щадящо и същевременно ефективно почистване, без да засяга чувствителните компоненти.

Редовната употреба поддържа аерографа чист, предотвратява запушвания и осигурява постоянно високо качество на пръскане. Така оборудването ви остава надеждно, ефективно и винаги готово за работа.

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Въпроси и отговори относно The Army Painter Airbrush Cleaner

Получавайте специфични отговори от клиенти, които са закупили този продукт

Продуктови ревюта

рецензии на български за The Army Painter Airbrush Cleaner